درباره فروشگاه محصولات سرمایشی گروه صنعتی اسکندری

درباره فروشگاه محصولات سرمایشی گروه صنعتی اسکندری : گروه صنعتی اسکندری در سال 1372 در ارومیه مرکز آذربایجان غربی تاسیس شده و در طول دو دهه گذشته یکی از بزرگترین سازندگان دستگاه های برودتی از جمله دستگاه های یخ ساز شامل یخ ساز های حبه ای و قالبی و پولکی همچنین انواع یخساز خانگی و انواع آبسردکن و شیر سرد کن و تانکر های حمل شیر و سایر تجهیزات برودتی و سرمایشی بوده است. این کارخانه در شهرک صنعتی فاز دو توسعه ارومیه قرار گرفته و دارای استاندارد های بین المللی ایزو9001 و سی ای اروپا به مدیر عاملی آقای جواد اسگندری حبیب قشلاق  میباشد. محصولات این کارخانه زیر نظر واحد کنترل کیفی مستقل تولید میگردد و کارخانه دارای گروه تحقیق و توسعه R&D بسیار قدرتمند با کادری تحصیل کرده و با تجربه میباشند که به نوبه خود موجب آن گردیده که تولیدات این واحد مطابق با دانش روز دنیا بوده و علاوه بر ایران به کشور های همسایه نیز صادر میگردد.
این کارخانه همچنین دارای اکیپ سیار و همچنین بیش از 30 نمایندگی ارائه خدمات پس از فروش در کل کشور میباشد و این امکان را دارد که خدمات گارانتی را در شهر شما به شما ارائه نماید. دفتر مرکزی فروش این کارخانه در ارومیه بزرگ راه خاتم النبیا مستقر بوده ، ولی در عین حال این کارخانه دارای نمایندگی فعال در بسیاری شهرهای ایران میباشد .
برای خرید آنلاین محصولات می توانید فروشگاه دستگاه های سرمایشی سر زده یا برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره و خرید با بخش فروش کارخانه تماس حاصل فرمایید.

جواد اسگندری حبیب قشلاق

مدیر عامل : آقای جواد اسگندری حبیب قشلاق