سوالات متداول:

چگونه میتوانم از شما خرید کنم؟

گروه صنعتی اسکندری یک کارخانه تولیدی با بیش از ۲۵ سال سابقه بوده و دارای حجم سرمایه قابل توجه و صد البته دفاتر و کارگاه های مختلف میباشد ، شما میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد این واحد صنعتی به وب سایت www.iran-mashin.com   مراجعه فرمایید. همچنین این کارخانه و سایت های این کارخانه دارای نماد اعتماد از سازمان صنعت و معدن و تجارت میباشند که بعد از تایید صلاحیت به وب سایت مربوطه تعلق میگیرند. همچنین این کارخانه دارای  پروانه کسب معتبر و صد البته کلیه مجوزات می باشد و با تمام توان از برند خود با ربع قرن دفاع میکند پس میتوانید با خیالی آسوده از این کارخانه خرید کنید.

کارخانه شما کجا قرار دارد؟

 کارخانه گروه صنعتی اسکندری در ارومیه شهرک صنعتی فاز دو توسعه بلوار مهارت پلاک 11 و 19 و 20 قرار گرفته است و فروشگاه مرکزی این کارخانه نیزدر ارومیه بزرگ راه خاتم النبیا ابتدای باند پایین بزرگ راه بعد ورودی خیابان المهدی جنب تراشکاری اسکندری قرار دارد. البته این کارخانه دارای نمایندگی های متعدد در تهران و سایر شهرستان ها میباشد.

چگونه میتوانم در مورد محصولات شما اطلاعات بیشتری به دست آورم؟

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در مورد انواع و اقسام محصولات ما فقط کافیست با واحد فروش کارخانه تماس بگیرید تا عکس ها و فیلم ها و کاتالوگ های کامل محصولات برای شما بصورت الکترونیکی از طریق تلگرام و یا واتساپ و …. ارسال گردد. همچنین وضعیت شما و محل استفاده شما از دستگاه عرض یابی گردیده و بهترین دستگاه برای شما پیشنهاد می گردد.

آیا دستگاه های سرمایشی شما به عنوان مثال آبسرد کن و شیر سرد کن و یخ ساز های شما امکان کار کرد در شرایط آب و هوای بسیار گرم و یا فوق گرم و مرطوب را دارا هستند؟

بله کلیه دستگاه های برودتی و سرمایشی کارخانه قابلیت کار کردن در مناطق فوق گرم و مرطوب و مناطق حاره ای و گرم و خشک را دارا میباشند و ذاتاً برای استفاده در مناطق فوق گرم و یا فوق گرم وخشک طراحی شده اند.

چگونه میتوانم از شما خرید کنم؟

برای خرید از محصولات ما فقط کافیست با واحد فروش تماس حاصل فرمایید و گروه فروش شرکت شما را به نزدیک ترین نمایندگی فروش معرفی خواهند کرد تا محصول مورد نیاز خود را خریداری نمایید . همچنین طی قرار داد منعقد شده با باربری های وطن ، پیشتاز بندر ، پست ویژه ، پست پیشتاز و شرکت تی پاکس امکان خرید مستقیم از کارخانه با قیمت پایین و ارسال محصولات به تک تک شهر های ایران با هزینه حمل بسیار ناچیز ممکن می باشد.

مدت زمان تحویل کالاهای شما چه مدت پس از سفارش می باشد ؟

بستگی به نوع و زمان سفارش دارد ولی عموماً و اکثر قریب به اتفاق محصولات همیشه به صورت آماده در کارخانه موجود است و بلافاصله بعد از سفارش ارسال می گردد و نهایتاً 2 الی 4 روز بعد از سفارش به دست شما مصرف کننده گرامی می رسد.

گروه صنعتی اسکندری چه محصولاتی را تولید می نماید؟

گروه صنعتی اسکندری دارای محصولات متفاوتی است که در این وب سایت بیشتر به معرفی محصولات برودتی و سرمایشی این کارخانه پرداخته ایم.

مدیریت گروه صنعتی اسکندری با چه کسی است؟

گروه صنعتی اسکندری یک کارخانه با مدیریت خانوادگی می باشد و از سال ۱۳۷۲ توسط جواد اسکندری تاسیس گردیده است  و رشدی فزاینده را در طول این سه دهه تجربه کرده است ، مدیریت عامل این مجتمع از اردیبهشت ۱۳۸۵ به رضا اسکندری تعلق گرفت و ایشان تا سال ۱۳۹۳ پست ریاست هیات مدیره و مدیریت عامل را بر عهده داشتند. در طی این هشت سال حجم تولیدات و سرمایه کارخانه  افزایش ۱۱ برابری را تجربه کرد ، در دی ماه ۱۳۹۳ با استعفای ایشان موافقت گردید و مجددا بعد از هفت سال آقای جواد اسکندری به عنوان رئیس هیت مدیره و مدیرعامل انتخاب گردیدند. یک سال بعد از این انتصاب گروه صنعتی اسکندری به عنوان واحد نمونه صنعتی آذربایجان غربی انتخاب گردید و دو سال بعد از این  انتصاب با معرفی ۴ محصول جدید  حجم تولیدات کارخانه به دوبرابر سال ۱۳۹۳ رسید.

مبلغ کالا به چه شکل به شما پرداخت میگردد؟

در صورت خرید مستقیم از کارخانه مبلغ دستگاه به حساب رسمی کارخانه واریز میگردد  و برای تمامی پرداخت های شما فاکتور رسمی ممهور به مهر کارخانه جات ماشین سازی اسکندری صادر میگردد  و تمامی فاکتور ها رسمی و ثبت شده در اداره امور مالیاتی و اداره بازرگانی میباشند. معمولا ۲۰ تا ۳۰ درصد هر فاکتور هنگام سفارش و الباقی بصورت نقدی هنگام تحویل پرداخت میگردد. البته روش پرداخت بستگی به نوع سفارش نیز دارد.

محصولات شما چقدر گارانتی دارند و گارانتی آنها شامل کدام قطعات میباشد؟

کلیه محصولات این کارخانه بدون استثنا دارای یک سال گارانتی شامل تمام قطعات میباشند و بعد از اتمام گارانتی نیز دارای ده سال تضمین فروش قطعات یدکی میباشند.

 

کدام یک از محصولات شما برای من مناسب است؟

برای پاسخ به این سوال بهتر این است که با واحد فروش کارخانه تماس گرفته و شرایط خود را توضیح دهید تا با توجه به شرایط شما بهترین پیشنهاد را دریافت فرمایید.